Strona główna » O Firmie

O Firmie

Serdecznie Witamy....

W kilku zdaniach postaramy się przedstawić miejsce do którego Państwo trafili i jak ono powstało, zawsze warto wiedzieć gdzie się znajdujemy... 

Na pierwszy rzut oka mogło by sie wydawać, że Nasz sklep okiemhodowcy.pl jest taki sam jak wszystkie inne, trudno się z tym nie zgodzić patrząc na oferowany asortyment, natomiast zagłębiając się szerzej jest troszeczkę inaczej. Chcieliśmy stworzyć miejsce wyjątkowe dla hodowców, ponieważ chcemy aby hodowca czół się w tym miejscu jak u siebie w domu, i dzięki profesjonalnemu zespołowi, który będzie Państwa obsługiwał jesteśmy przekonani, ze tak właśnie będzie. Hodowca jest dla Nas na pierwszym miejscu i chcemy aby przy okazji robienia zakupów czerpał z tego korzyści. I wprowadziliśmy jako pierwsi Program Partnerski, skoro i tak i tak musimy zrobić zakupy dla Naszych gołębi to czemu nie w tym miejscu ? Skoro za każda wydana złotówkę dostajemy punkty, które później możemy wymieniać na zakupy to jeden z elementów, która Nas wyróżnia i pokazuje, że to miejsce jest inne od wszystkich. 


W trzech słowach o ludziach, którzy stworzyli to miejsce i będą odpowiadali za tworzenie tego wyjątkowego miejsca

Osoby które połączyła miłość do jeden pasji jaką są gołębie. W zasadzie można by było na tym skończyć. Mimo wszystko przedstawimy Wam twórców tego wyjątkowego miejsca. Grupa hodowców która od najmłodszych lat hoduje gołębie, i dzięki wieloletniemu doświadczeniu na własnej skórze, z pewnością będą w stanie doradzić, polecić Państwu karmy czy suplementy potrzebne Waszym gołębią w danym okresie, tak aby Hodowca spokojny i zadowolony, a jego gołębie mogły rywalizować na najwyższych szczeblach. 


Przejdź do strony głównej
Ankieta

Jak podoba sie Tobie nasz sklep ?

  • Podoba się
  • Nie podoba się
  • Coś bym zmienił / zmieniła
  • Kolorystyka sklepu mi się podoba
  • Kolorystyka sklepu mi się nie podoba

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail